Menu
 Strona Główna
 Klub
 Nasza Misja
 Nasze Cele
 Władze Klubu
 Kontakt
 I Liga Kobiet
 Nasza Drużyna
 Nasz Terminarz
 Terminarz Ligi
 Wyniki
 Tabela
 I Liga Mężczyzn
 Nasza Drużyna
 Nasz Terminarz
 Terminarz Ligi
 Wyniki
 Tabela
 Grupy Młodzieżowe
 Terminarz
 Wyniki
 Serwis
 Archiwum
 Czytelnia
 Linki

 Redakcja
 Poleć Nas
 Twoje Sugestie
 Napisz Newsa

 Twoje konto


Urodziny obchodzą
Brak urodzin dzisiaj


Sonda
Które miejsce zajmą szczypiornistki Pogoni Handball po rundzie zasadniczej?

1
2
3
4
5
6
7
8



Wyniki
Ankiety

Głosów 848


Pogoń Handball Szczecin pozyskała 6 nowych zawodników
Klub
Klub Sportowy Pogoń Handball Szczecin skompletował kadrę na sezon 2010/2011. W najbliższym sezonie beniaminka 1 Ligi wzmocni 6 zawodników. Każdy z nich występował w swojej karierze na parkietach Ekstraklasy

1. Szymon Ligarzewski – 35 lat, bramkarz, w ostatnim sezonie występował w drugoligowej AZS UKW Bydgoszcz, która awansowała do I Ligi, walcząc bezpośrednio z Pogonią Handball. Wielokrotny reprezentant Polski, występował między innymi w Śląsku Wrocław, Zagłębiu Lubin, a przed przyjściem do rodzinnej Bydgoszczy w Piotrkowianinie Piotrków Trybunalski.

2. Łukasz Skowron – 20 lat, bramkarz, wychowanek Wisły Płock, grał również w Zagłębiu Lubin, w którym zadebiutował w Ekstraklasie.

3. Karol Królik – 27 lat, rozgrywający, do Pogoni Handball trafił podobnie jak Ligarzewski z AZS UKW Bydgoszcz. wychowanek MMTS Kwidzyn, w Ekstraklasie występował między w Warmii Traveland Olsztyn. Przed przyjściem do AZS UKW Bydgoszcz grał także w niższych ligach we Francji.

4. Wojciech Jedziniak - 23 lata, prawoskrzydłowy, wychowanek Kusego Szczecin z którego trafił do SMS – u Gdańsk w którym spędził 3 lata. Przez ostatnie 4 lata występował w Śląsku Wrocław, a po upadku klubu zdecydował się wrócić do Szczecina.

5. Łukasz Masiak - 24 lata, środkowo rozgrywający. Do Pogoni Handball przyszedł z Olsztyna w którym występował przez ostatni rok. Wcześniej był przez wiele lat podstawowym graczem AZS AWFiS Gdańsk oraz SMS – u Gdańsk. Masiak pochodzi z Elbląga, gdzie pierwsze kroki stawiał w miejscowym klubie Truso.

6. Kamil Ringwelski – 23 lata, obrotowy, podobnie jak Łukasz Masiak pochodzi z Elbląga skąd trafił do SMS – u Gdańsk. Po ukończeniu SMS –u, trafił do AZS AWFiS Gdańsk, gdzie przez 4 lata był podstawowym graczem akademickiej drużyny.
Wysłano dnia 30-06-2010 o godz. 14:51:38 przez kaczor

 
Pokrewne linki
· Więcej o Klub
· Napisane przez kaczor


Najczęściej czytany artykuł o Klub:
Nowa jakość



Oceny artykułu
Wynik głosowania: 2.5
Głosów: 2


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły



Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku



warsztat samochodowy szczecin strony internetowe domy nad morzem

Tworzenie strony: 0.19 sekund